fonografika.pl

biznes, finanse, styl życia, uroda, zdrowie, muzyka

Perfumy damskie cenionych marek
Zakupy

Perfumy damskie cenionych marek – dlaczego warto kupować jedynie oryginały?

Każda dbająca o siebie kobieta chce pięknie pachnieć. Szukając odpowiednich dla siebie perfum można trafić na produkty aspirujące do bycia tym, czym w rzeczywistości nie są,

Odpowiedniki perfum – czy zakup ich jest dobrą decyzją?

Produkty te są często ogólnodostępne w marketach w niskiej cenie. Czy produkt tak bardzo różniący się ceną od oryginału ma szansę być jego godnym zastępcą? Otóż praktyka pokazuje, że nie. Zapach-odpowiednik może być przyjemny dla powonienia i na początku użytkowania wydawać się podobny do oryginału. Jednak imitacja, jak sama nazwa wskazuje, to tylko imitacja. Akordy zapachowe odpowiednika nie będą już tak wyważone, głębokie, a równocześnie subtelne. Perfumy takie nie będą tak dobrze i ciekawie rozwijać się w trakcie „noszenia”zapachu. Ich trwałość też zapewne nie będzie trwałością jaką sobie wymarzyliśmy. Po prostu – jeżeli użyjemy perfum oryginalnych – od razu poczujemy różnicę.

Producenci odpowiedników damskich cenionych perfum chcą także, aby ich produkt przypominał oryginał z wyglądu. Często zatem szata graficzna, nazwa oraz kształt i kolor flakonu będą wyraźnie odnosiły się do znanej perfumiarskiej marki.

Czy kupując odpowiednik oryginalnego produktu tak bardzo oszczędzamy? Otóż nie! Decydując się na zakup oryginału, choć zapłacimy wyższą cenę – ze względu na jego jakość – będziemy mogli zazwyczaj używać mniej produktu ze względu na jego trwałość utrzymującą się długi czas. Flakon perfum starczy nam więc na dłużej niż nietrwały odpowiednik.

Podróbki znanych marek – nie daj się zwieść!

Znane damskie perfumy często są podrabiane i produkty z tego nielegalnego procederu pojawiają się w sklepach, na placach handlowych lub na aukcjach internetowych. Przestępcy przywłaszczają sobie znak towarowy zastrzeżony dla danej światowej marki i umieszczają go na swoich podrobionych kosmetykach, co stanowi kradzież własności intelektualnej. Niektórzy konsumenci całkowicie nieświadomie kupują takie produkty, nie mając pojęcia, że zostali oszukani.

Oprócz niemoralności i niezgodności z prawem perfum podrabianych kupując je ryzykujemy swoje zdrowie. Perfumy oryginalne są bezpieczne – zanim trafiły na sklepowe półki przeszły pozytywnie wiele testów np. testy dermatologiczne, antyalergiczne i inne. Podróbki natomiast to produkty o niepewnym pochodzeniu, nieatestowane, często zawierające wręcz szkodliwe dla zdrowia składniki. Barwniki, które używane są do ich wytworzenia mogą być toksyczne dla skóry człowieka, spowodować uczulenie, czy wywołać astmę. Podróbki nie będą mieć też trwałości i prawdziwego zapachu oryginału.

Gdzie kupić oryginalne damskie perfumy?

Decydując się na zakup perfum wybierajmy tylko oryginalne produkty i sprawdzoną drogerię, czy sklep z perfumami. Zakupu możemy dokonać także w Internecie np. w sklepie https://perfumy.pl/l oferującym perfumy światowych marek. Kupując oryginalne produkty mamy gwarancję wysokiej jakości perfum, a co za tym idzie – radości, którą sprawi nam upragniony zapach.