fonografika.pl

biznes, finanse, styl życia, uroda, zdrowie, muzyka

nowi bukmacherzy
Lifestyle

Nowi bukmacherzy na polskim rynku

Zakłady bukmacherskie cieszą się na całym świecie, w tym również oczywiście w Polsce, bardzo dużą popularnością. Niestety ich charakterystyka sprawia, że często kojarzone są z szarą strefą. W Polsce rozwiązano ten problem poprzez wydawanie licencji na prowadzenie legalnej firmy bukmacherskiej. Wielu graczy sądzi, że znacznie ograniczyło to rynek i utrudniło otwieranie nowych firm. Jak się jednak okazuje, na szczęście nie stanowi to przeszkody dla firmy BWIN, która planuje wejść na nasz rynek.

Dlaczego zakłady bukmacherskie zostały ograniczone?

Wielu graczy zakładów bukmacherskich zastanawia się nad tym, z jakiego powodu w ogóle zostały wprowadzone jakieś regulacje i dziś, jeśli firma chce przyjmować zakłady, musi posiadać odpowiednie pozwolenie. Jak się okazuje, stoją za tym dwie sprawy — przede wszystkim chęć opodatkowania zakładów bukmacherskich, lecz również ochrona klientów. Często bowiem dochodziło do sytuacji, gdy zakłady zawierane były np. przez osoby małoletnie, co nie da się ukryć, nie było dla nich odpowiednie. Dziś jednak, gdy do prowadzenia takiego biznesu konieczne jest posiadanie odpowiedniej licencji wydawanej przez Ministerstwo Finansów, wszystko wygląda zupełnie inaczej.

Jakie kryteria muszą spełnić firmy bukmacherskie?

Nowi bukmacherzy, którzy chcą uzyskać odpowiednią licencję do prowadzenia swoje firmy na terenie Polski, muszą spełnić kilka bardzo ważnych kryteriów. O co to dokładnie chodzi? Przede wszystkim taka spółka musi mieć odpowiedni status, czyli spółki z ograniczoną odpowiedzialnością lub też S.A. Co więcej, każdy bukmacher musi zadbać o to, aby przeprowadzać weryfikację wieku oraz tożsamości klientów. Nie ma znaczenia, czy będzie przyjmować zakłady stacjonarnie, czy też internetowo — zawsze taka weryfikacja musi mieć miejsce. Na sam koniec wspomnieć jeszcze trzeba, że obowiązkowe jest stworzenie takich mechanizmów, aby chronić klienta. Nie tylko przed utratą środków finansowych, lecz także zabezpieczyć jego dane osobowe.

BWIN — nowy bukmacher na rynku

Najlepsi bukmacherzy na świecie po wejściu w życiu ustawy regulującej funkcjonowanie zakładów bukmacherskich na polskim rynku częściowo wycofali się z niego. Coraz więcej jednak z nich powraca na nasz rynek. Doskonałym tego przykładem może być bukmacher BWIN. Jest to międzynarodowa firma, która ceniona jest przez graczy na całym świecie. Nie tylko daje możliwość zawierania olbrzymiej ilości zakładów w najróżniejszych kategoriach, lecz dodatkowo umożliwia łączenie ze sobą kuponów i zakładów w kombinacje. Co więcej, w dużej części kategorii gracze mają do dyspozycji możliwość obserwowania danych zawodów i rozgrywek na transmisjach live, co bez wątpienia znacznie podnosi komfort grania przez internet z własnego wygodnego fotela. Jako uzupełnienie warto jeszcze wspomnieć o niezwykle wygodnym interfejsie strony tego bukmachera, szybkim transakcjom i wypłatom, a także bezpieczeństwie wszystkich danych.

Czy klienci BWIN mogą liczyć na promocję?

Jak zatem widać, BWIN będzie na pewno ciekawym uzupełnieniem oferty na rynku bukmacherów. Wiedzieć jednak trzeba, że pomimo konieczności uzyskania specjalnej licencji do prowadzenia biznesu, na polskim rynku obecnych jest już ponad 20 bukmacherów — konkurencja jest więc spora. Czego dokładnie można się spodziewać po wystartowaniu BWIN? Z całą pewnością nowy bukmacher przygotuje dla swoich klientów liczne promocje na start — spodziewać się można licznych kodów promocyjnych, depozytów na start czy też gry bez podatku lub atrakcyjniejszych kursów. Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów