fonografika.pl

biznes, finanse, styl życia, uroda, zdrowie, muzyka

Lakiery hybrydowe
Lifestyle

Lakiery hybrydowe – dlaczego warto je wybrać?

Sekretem pięknych dłoni są zadbane paznokcie. Taki efekt można osiągnąć, stosując manicure hybrydowy, który jest nie tylko trwały i mocny, ale również odporny na uszkodzenia i błyszczący. Pozwala na tworzenie na płytkach przepięknych mini arcydzieł, które pozostaną dopóty, dopóki nie zmienimy wzoru czy koloru na zupełnie inny.

Wygodne tworzenie stylizacji

Tworząc różne zdobienia oraz wzory na paznokciach klientek, istotna jest dokładność. Lakiery hybrydowe będą, dopóty pozwalały na wnoszenie poprawek na paznokciach, dopóki rezultatu nie utrwalimy w lampie UV. W przypadku jakichkolwiek pomyłek wystarczy przetarcie płytki paznokci za pomocą cleanera i rozpoczęcie pracy na nowo. Standardowe lakiery hybrydowe wysychają nierównomiernie albo zbyt szybko, co nie pozwala na wykonywanie kreatywnych stylizacji.

Trwałość wykonanej stylizacji

Najważniejszą z zalet stylizacji hybrydowej na paznokciach będzie na pewno to, iż jest ona trwała i długo utrzymuje się na płytce paznokci. Klientki, po zrobieniu manicure, nie muszą zbytnio martwić się o paznokcie np. w czasie zmywania naczyń, co wypadku zwykłego lakieru może być przeszkodą.

Lakiery hybrydowe, nawet po upływie kilku tygodni, pozostają w idealnym stanie i nie tracą po czasie idealnego wyglądu. Warto również podkreślić, że na paznokciach hybrydowych zarysowania czy odpryski nie są praktycznie widoczne, zatem jeżeli paniom zależy na długotrwałych rezultatach, to na pewno hybryda jest najlepszym rozwiązaniem.

Łatwość zapuszczania paznokci

Lakiery hybrydowe takie jak chociażby te oferowane na stronie Cuccio stanowią zbawienie dla pań, które zmagają się z kruchymi i łamliwymi paznokciami. Manicure pozwala na zapuszczanie paznokci i dodaje im sztywności, dzięki czemu nawet słabe płytki będą miały szansę na wzrost. Wystarczy wykorzystać właściwą bazę i nadbudować paznokcie, aby wzmocnić ich właściwości.

Niewątpliwie, na kondycję paznokci wpływa sporo kwestii, jednakże na pewno wiele kobiet zauważy różnicę, odkąd na ich dłoniach zagoszczą hybrydy.

Wiele zdobień i wzorów

W przypadku manicure hybrydowego możliwe staje się wykorzystanie brokatów, folii transferowych, naklejek, pyłków, a nawet i malowanych własnoręcznie wzorów stworzonych z zastosowaniem pędzelków. W zestawieniu z dużą paletą kolorów, w jakiej może występować lakier hybrydowy oraz różnorodnymi technikami przygotowania stylizacji, pojawia się nieskończenie wiele możliwości, a ograniczenie stanowi wyłącznie wyobraźnia – stylistki albo klientki.