fonografika.pl

biznes, finanse, styl życia, uroda, zdrowie, muzyka

bardotka bez ramiączek
Uroda

Bardotka bez ramiączek – biustonosz do zadań specjalnych

Wysokiej jakości biustonosz, który skutecznie podtrzymuje biust, to zawsze dobry wybór. Każdy krój biustonosza ma określone funkcje i efekty stylizacji. Biustonosz bardotka co to? Dla kogo odpowiedni jest biustonosz bardotka?

Bardotka — efekt pełnych piersi

Biustonosz bardotka dzięki podniesieniu biustu i jednoczesnym wciśnięciu go do środka daje wrażenie bujnego dekoltu.

Bardotka bez ramiączek najlepiej się sprawdza u kobiet o średnim biuście, czyli w rozmiarach miseczek B i C lub o dużym A. Dzięki średniej wielkości miseczek jest to optymalny biustonosz do modelowania atrakcyjnego dekoltu.

Piersi nabierają ładnego, okrągłego kształtu i wyglądają na trochę większe niż normalnie. Ponieważ ten biustonosz unosi piersi i lekko je dociska, wydają się pełniejsze, ale nie cięższe.

Oznacza to, że podczas gdy naturalnie duży biust jest ciężki i często zwisa, rozmiar B wydaje się większy dzięki temu stanikowi, ale nie opada i zamiast tego wygodnie zwisa z ciała.

Biustonosz z zewnętrznymi ramiączkami nadaje młodzieńczy, pełny dekolt, którego pragnie każda kobieta. Co ważne, biustonosz nie może być ani za mały (może powodować wypadanie piersi), ani za duży. Jeśli model jest za duży, tworzą się nieestetyczne ubytki, a pierś przesuwa w miseczkach.

Bardotka bez ramiączek — dla kogo nie jest odpowiednia?

Biustonosz typu bardotka unosi piersi i sprawia, że biust wydaje się pełniejszy. Dzięki swojemu krojowi i zintegrowanym pół miseczkom nie nadaje się do dużych rozmiarów biustu. Duże piersi wydają się zbyt obszerne.

Nawet bardzo mały rozmiar biustu, taki jak mały rozmiar A, który występuje u szczególnie wysportowanych kobiet, nie nadaje się do tego modelu. Ponieważ biustonosz musi ściśle przylegać, aby osiągnąć pożądany efekt, kobiety z małym biustem muszą obejść się bez tej pomocy. Zbyt mały biust nie unosi się i nie wypełnia miseczek.

Bardotki mają wbudowaną silikonową wkładkę, która znacznie poprawia komfort noszenia biustonosza. Dzięki temu dobrze utrzymuje się na biuście mimo braku ramiączek. Nie jest to jednak fason odpowiedni dla pań obdarzonych obfitym biustem. Dla posiadaczek dużych piersi lepszym wyborem będzie balkonetka.

Pełny dekolt — balkonetka czy bardotka?

Bardotka często jest mylona z balkonetką. To, co różni obydwa modele, to przede wszystkim ramiączka. Bardotka nie posiada ramiączek lub ma ramiączka odpinane. Balkonetka jest wyposażona w ramiączka bez możliwości odpięcia.
W balkonetce miseczki są znacznie bardziej zabudowane, niż w bardotce, która jest odkrytym typem biustonosza.
W przypadku biustonosza bardotka ramiączka są daleko wysunięte. Miseczki biegną poziomo i zakrywają tylko połowę piersi. Te tak zwane półmiseczki, które są podtrzymywane przez fiszbiny, unoszą piersi, modelują je i sprawiają, że wydają się pełniejsze.