fonografika.pl

biznes, finanse, styl życia, uroda, zdrowie, muzyka

W jaki sposób wydłużyć stosunek
Zdrowie

W jaki sposób wydłużyć stosunek?

Szybki wytrysk oznacza koniec miłosnych doznań, dlatego każdy mężczyzna pragnie jak najdłużej przedłużyć ten moment, aby przede wszystkim zadowolić swoją partnerkę. Optymalna długość stosunku wynosi od 7 do 13 minut, a przeciętny wynik u panów wynosi około 5 minut. Są również tacy, którzy dochodzą już po dwóch minutach, przez co zupełnie nie mogą zadowolić swojej kobiety. Na szczęście są skuteczne sposoby, które pozwalają wydłużyć stosunek.

Specjalne ćwiczenia wydłużające stosunek

Naturalnym i skutecznym ćwiczeniem opóźniającym wytrysk jest ćwiczenie mięśni Kegla. Jest to mięsień łonowo-guziczny, który można trenować w dowolnym momencie i w dowolnym czasie.

Ćwiczenia są niezwykle proste, ponieważ polegają wyłącznie na napinaniu mięśni oraz ich rozluźnianiu. Można je wykonywać nawet kilka razy dziennie a w odpowiednich seriach po kilkanaście powtórzeń. Mężczyzna może zauważyć efekty bardzo szybko, a co najważniejsze regularne ćwiczenia mięśni Kegla pozwalają nie tylko wydłużyć stosunek, ale także zwiększyć swoje doznania podczas intymnego zbliżenia.

Co jeszcze pomaga wydłużyć stosunek?

Oczywiście warto zwrócić uwagę na swoją dietę, ponieważ jest ona podstawą funkcjonowania całego organizmu. Zdrowe jedzenie pozwala uzyskać znacznie większe możliwości seksualne. W przypadku mężczyzn należy zastosować dietę bogatą w produkty sprzyjające produkcji testosteronu. Będzie to przede wszystkim pieczywo pełnoziarniste, winogrono, seler naciowy, orzechy i pestki dyni, a także ryby. Do tego można dołączyć wszelkiego rodzaju afrodyzjaki, czyli owoce morza takie jak homary, krewetki czy ostrygi.

Na wydłużenie stosunku wpływa także aktywność fizyczna. Mężczyzna powinien regularnie uprawiać sport, aby zachować dobrą kondycję, ponieważ jest ona bardzo przydatna w trakcie uprawiania seksu. Zdrowy tryb życia pozytywnie wpływa na układ krążenia, dzięki czemu mężczyzna osiąga pełny wzwód i długo go utrzymuje, co pozwala w pełni zaspokoić doznania seksualne partnerki.

Czy warto stosować leki na potencję, aby wydłużyć stosunek?

Skutecznym i szybkim sposobem na wydłużenie stosunku są specjalne leki na potencję. Maxon Forte – https://maxonforte.pl/ -to tabletki wydawane bez recepty, zawierające Sildenafil, czyli substancje ułatwiające osiągnięcie pełnego wzwodu.

Takie produkty są niezwykle pomocne wszystkim mężczyznom, którzy mają zaburzenia erekcji. Suplementy te nie tylko wzmacniają libido, ale także dodają wigoru oraz zwiększają ochotę na uprawianie seksu. Są niezastąpionym lekiem zwłaszcza u dorosłych mężczyzn, u których pojawiła się już impotencja, czyli niemożność uzyskania pełnego wzwodu.

Artykuł sponsorowany