fonografika.pl

biznes, finanse, styl życia, uroda, zdrowie, muzyka

Wonderbra
Zakupy

Poznaj markę Wonderbra

Wybór idealnej bielizny często nie sprowadza się tylko do wybrania odpowiedniego modelu. Marka również ma znaczenie. Za marką kryją się unikalne technologię, które czasem zostały wprowadzone na rynek po raz pierwszy, a także jakość. Warto więc przed zakupem poznać nieco bliżej daną markę a zwłaszcza Wonderbra. 

Co warto wiedzieć o marce Wonderbra?

Marka Wonderbra to firma, którą kobiety miały okazję poznać już w zeszłym wieku. W tamtym czasie marka na nowo pokazała oblicze biustonosza przez wprowadzenie na rynek modelu push up. Dzisiaj biustonosz modelujący piersi nie jest już niczym wyjątkowym, natomiast w 1963 roku, okazał się być przełomowym wynalazkiem dla wielu kobiet.

Marka Wonderbra nie zakończyła swojej rewolucji bielizny dla kobiet tylko na jednym wynalazku. Jej kolejnym przełomowym produktem okazał się model Strapless, czyli bez ramiączek. To właśnie taki model biustonosza wpasował się w zapotrzebowanie kobiet w tamtym czasie, a dzisiaj również nie brakuje zwolenniczek staników bez widocznych pasków. Model Perfect Strapless z technologią hand shaped po raz pierwszy ukazał się w 2009 roku.

Wonderbra po serii sukcesów postanowiła z myślą o kobietach i ich szczególnych oczekiwaniach względem bielizny przygotować jeszcze jeden model, mianowicie Full Effect. Jest to model, który ma na celu powiększenie biustu aż o dwa rozmiary. Nic dziwnego, że model szybko stał się atrakcyjny dla wielu pań.

Jakie produkty dzisiaj w swojej ofercie ma Wonderbra?

Marka Wonderbra mimo swojej nazwy nie posiada w swojej ofercie tylko biustonoszy dla kobiet. Gama produktów firmy, pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych, to przede wszystkim biustonosze, które niewątpliwie stanowią dumę marki, ale też majtki dla kobiet, dzięki czemu można stworzyć komplet idealnie do siebie dopasowany.

Panie mogą wybrać również idealny dla siebie kolor, a jest ich wiele. Klasyka czerni oraz bieli, to nie jedyny wybór. Modele nude zadowolą wszystkie kobiety, które chcą aby bielizna była jak najlepiej dopasowana do ciała i stanowiła solidną podstawę na co dzień. Natomiast dla fanek koloru, w tym intensywnej czerwieni, też znajdzie się wiele opcji.

Modele majtek jakie firma proponuje to figi, hipstery, a także bokserki, dostępne w wykończeniu gładkim, klasycznym bądź koronkowym, dostępne oczywiście w wielu rozmiarach. Wybór marki Wonderbra to postawienie na solidne wykonanie oraz jakość, a także możliwość przekonania się czym marka uwodzi kobiety już od kilkudziesięciu lat. Skorzystanie z oferty Wonderbra to świetny wybór.