fonografika.pl

biznes, finanse, styl życia, uroda, zdrowie, muzyka

seriale o miłości
Lifestyle

Najlepsze seriale o miłości na długie wieczory

Seriale o miłości to gatunek, w którym lubują się nie tylko kobiety. Co jakiś czas każdy ma ochotę na odrobinę ckliwości albo humoru w wykonaniu komedii romantycznych. Tym bardziej jeśli poza głównym wątkiem miłosnym w serialu występuje dobra obsada aktorska, niebanalny humor oraz ciekawe rozwiązania fabularne.

Glee

„Glee” to niestandardowy serial o miłości, ponieważ jest połączeniem komedii oraz musicalu. Głównym bohaterem serialu jest Will Schuester, który uczy w amerykańskiej szkole średniej. Poza nauką zaczyna interesować się również szkolnym muzycznym klubem zwanym Glee Club. Koncentruje on swoje siły by ponownie ten klub stał się chlubą szkoły. Przy tym walczy z różnymi przeciwnościami losu, a w tle rozgrywają się miłosne oraz rodzinne dramaty młodych bohaterów, których łączy miłość do muzyki. Serial posiada nie tylko świetną ścieżkę muzyczną, ale i wzruszające momenty.

Jak poznałem waszą matkę

Jest to dość popularny tytuł na całym świecie, który doczekał się aż 9 sezonów. Jest to świetny serial nie tylko miłosny, ale i komediowy, który bawi widzów od lat. Tytuł skupia się na retrospekcji głównego bohatera Teda, który snuje swoje opowieści o tym jak przez lata poszukiwał swojej ukochanej i jedynej miłości życia. Serial to kopalnia humoru, świetnej gry aktorskiej, ale i powód do wzruszeń.

Plan na miłość

Dobra, posiadająca nieoczekiwany scenariusz komedia romantyczna, która rozpoczyna się w sposób niepozorny. Główna bohatera, która jest po nieudanym związku pogrąża się w smutku i rozpaczy. Na pomoc przychodzą jej przyjaciółki, które postanawiają wynająć męską prostytutkę dla cierpiącej dziewczyny. Niespodziewana znajomość ma szansę przerodzić się w piękne uczucie, ale obejdzie się bez kłopotów oraz przeciwności losów, które napędzają ten serial.

Przyjaciele

„Przyjaciele” to kultowy tytuł, który pokochało wielu, nie tylko na kontynencie amerykańskim. Zdaje się, że nie ma osoby, która nie znałaby tego fenomenalnego serialu, a jednak są też ludzie, którzy jeszcze go nie obejrzeli. To, co sprawia, że ten serial od tylu lat wciąż prowadzi w rankingach komedii oraz seriali o tematyce miłosnej, to niepowtarzalny humor, niestarzejące się żarty, a przede wszystkim sympatyczni bohaterowie, na których losach widzowi bardzo zależy. Poza miłością w tym serialu występuje również bardzo ważny wątek przyjaźni pomiędzy postaciami. W skrócie jest to sitcom, który opowiada o losach szóstki przyjaciół. Nie brakuje w tym śmiechu, ale i łez wzruszenia.