fonografika.pl

biznes, finanse, styl życia, uroda, zdrowie, muzyka

Malowanie po numerach
Lifestyle

Malowanie po numerach nie tylko dla najmłodszych

Na półkach w sklepach w ostatnich latach coraz częściej możemy spotkać obrazy do malowania po numerach. Mają one różne gabaryty, różne wzory i style. Co ciekawe, kiedyś były rozpowszechnione jedynie wśród najmłodszych, a dziś jest to popularna forma rozrywki dla osób w każdym wieku. 

Oryginalny dodatek na ścianę

Ściany w przeciętnym domu zapełnione są zazwyczaj obrazami ze sklepów, zdjęciami i regałami. Każda rodzina ma swój sposób zdobienia pustych miejsc. Czasem oczywiście pomysłów zaczyna brakować, więc ściana zaczyna świecić pustkami. Dlaczego więc nie wykorzystać naszych dzieł sztuki, które sami pomalowaliśmy? Malowanie po numerach może być nie tylko doskonałą formą spędzenia wolnego czasu, ale również okazją do stworzenia niezwykłych dodatków na ściany. Widząc wiszące własne małe dzieła sztuki każdy właściciel będzie z siebie dumny. Do tego przyjemniej będzie spędzać czas w ich otoczeniu. Nie da się podrobić takiego obrazu, każdy z nich jest wyjątkowy, mimo powtarzających się motywów. Nie da się identycznie odwzorować ruchów pędzla i nałożenia farby.

malowanie po numerach

Ciekawe obrazy do malowania

Jeżeli wydaje ci się, że obrazy do malowania to jedynie proste wzory i motywy, to jesteś w ogromnym błędzie. Firma Bimago oferuje szeroki wybór motywów do pokolorowania. Znajdziesz tam motywy mniej i bardziej skomplikowane, możesz więc wybrać swój poziom trudności. Jeżeli pomalujesz je dokładnie tak, jak mówi wzór, to zapewne nikt nawet nie pomyśli, że pod spodem jest ukryta numeracja. Dość istotna jest tutaj dokładność, z jaką pomalujemy pola. Białe drobne przestrzenie nie pójdą na naszą korzyść. Spróbuj włożyć całe swoje serce w to co robisz i zaskoczyć nawet siebie zdolnościami malarskimi. Dobierz wzór, który najbardziej ci się podoba i znajdzie swoje miejsce na kawałku ściany. Kliknij tutaj i znajdź coś wyjątkowego dla siebie!

Zaskocz swoich najbliższych

Zestawy do malowania to również idealna opcja na prezent. Możemy go podarować w dwóch formach – nowy, zafoliowany zestaw do malowania lub gotowy, pomalowany obraz. Zdecyduj sam, jaka forma będzie najlepsza dla osoby, którą planujesz obdarować. 

Z pewnością malowanie po numerach kwiaty idealnie sprawdzi się jako prezent dla kobiety. Która Pani nie lubi florystycznych akcentów w swoich wnętrzach? Takich kobiet jest niewiele, o ile w ogóle istnieją. Tutaj znajdziesz szeroki wybór kwiatowych motywów https://www.bimago.pl/malowanie-po-numerach/kwiaty.html

Malowanie po numerach to niedoceniana opcja na prezent. Ceny takich obrazów są umiarkowane. Jeżeli jednak wydaje ci się, że może być to za drogi prezent, możesz również pomyśleć o tym, aby się na niego złożyć z innymi, którzy również szukają upominku!